Giyin

2015 İlkbahar/Yaz Gözlük Modası

06 Haziran 2014

luxottica-2015-gozluk-modelleri (1)

2015 yazı kapıdayken güneş gözlüğünde moda olacak parçaları Luxottica ile keşfetmeye çıktık. Bu sezon eğlenceli desenlerle süslü kemik çerçeveler, legoyu andıran tasarımlar ve vazgeçilmez çerçeve modelleri yaz tatillerimizde bize eşlik edecek.

Ünlü moda markalarının Türkiye distribütörü olan Luxottica, her yıl, özel bir lansman ile gelecek sezonun gözlük modasına ışık tutuyor. Bu sezonda yine şık bir ortamda sundukları gözlük modelleri gelecek yaz alışverişimize ışık tuttu. Moda trendleri ile doğru orantıda giden aksesuar modasında yine çiçekler, janjanlı renkler, stil sahibi cool tasarımlar ve bu sezonun en hit çerçevesi üstünde metal aksamı olan kemik çerçeveler oluyor. Prada’nın renkli koleksiyonundan çıkan taşlarla süslü güneş gözlükleri biraz aklımızı başımızdan alsa da Valentino koleksiyonu ile tam bir romantik oluyoruz. çerçeve üzerine eklenen detaylarla öne çıkan Valentino, çiçeklerle aramızı samimileştiriyor. Bir etkili parça da sineklerin gözünden ilham alınarak tasarlanmış gözlük modelleri.

Geçtiğimiz lansman eğlenceli bir videoya çalışması gerçekleştirmiştik. İzlemek isterseniz Youtube’de kanalımdan izleyebilirsiniz.

luxottica-2015-gozluk-modelleri (2) luxottica-2015-gozluk-modelleri (3) luxotticca (1)

Comments

You Might Also Like