Giyin, Keşfet

Aspendos Tiyatrosu’nu keşfet

30 Nisan 2015

Antalya’nın en güzel yerlerden biri olan Aspendos Tiyatrosu,  Antalya ili Serik ilçesinde bulunan Belkıs köyünde yer alıyor. Muhteşem bir ekoya sahip olan Roma döneminden günümüze kalan bu yapıyı ilham verici tatil stilimle keşfetmeye ne dersiniz?

Antalya tatilimde rotamda hep geçmişin izleri vardı. Buraları gezip görmek ve keşfetmek benim için çok özel, eski zamanları düşünüyorum, bu taşların üzerine kimler basmış. Hayal ediyorum.

Onun her tatil benim için bir serüven… Sadece kum, güneş ve denizden ibaret değil. Antalya ile ilgili birçok bilgiyi sizlerle paylaştım. Sırada tatil stillerime geldi. Tatil bavulumda her zaman az ama her ortama yakışacak kıyafetler bulundurmaya çalışıyorum. Bunlardan kurtarıcı görevini gören kıyafet ise elbiseler oluyor. Antik çağlardan günümüze kalmış Aspendos Tiyatro’suna gelmişken bende helenistik tarzda bir elbise ile ortama uyum sağlıyorum.

Aspendos ile ilgili merak ettiğiniz her şeyi Antalya tatil rotamın içinde sizlerle paylaştım. Göz atmak isterseniz Aspendos Tiyatrosu’na tıklayabilirsiniz.

2015-siyah-modasi antalya-aspendos-antik-tiyatro antik-tiyatro-antalya antik-tiyatro-aspendos aspendos-antik-kent fashion-blogger-rookieicon antik-tiyatro-antalya (2)

Comments

You Might Also Like