Dene

Evinize Doğadan Bir Dokunuş

29 Aralık 2016
ahşap dekorasyon fikirleri

Ormanı evinizde hissetmenin yöntemi basit. Ahşap dokularla süslü birkaç aksesuar seçimi ile Amazon ormanları evinize taşınacak…

2014 dekorasyon modası içinde modası geçemeyen trend. Ahşap dokular! Bu sezon moda ilhamını doğadan alırken bizde evimize ormanın ruhunu getirelim. “Bu sezon evlerde kişiselleşme ihtiyacı ön planda olacak. Ancak aynı zamanda doğaya özlem olarak yansıyan, huzurlu ve dingin, iyi ve sağlıklı olma yolunda da büyük bir arzu var”diyor. Palmisano’nun tasarım danışmanı Claudia Herke bizde kulağımızı tasarımcıya çevirerek ev içi dekorasyon ürünlerinde ahşap dokulara yüzümüzü çeviriyoruz. Moda giderek yalınlaşıp sade kıyafetlere dönerken yoğun ve strestli çalışma ortamlarından arınma yeri evlerimiz oluyor.

Doğa ve kahverengi insana huzur verirken iyileştirme terapisi de uygular.  Sade minimal mobilyaları ahşap materyallerden ve ya doğanın renklerinden tercih ederek iç huzuru evlerimize taşıyabiliriz. Gözü yormayan ve fazla dikkat çekemeyen kahverengi mobilya kullanacaksanız aksesuar tercihleriniz canlı renklerden yana olmalı. Aksesuarlarda kahverengi kullanacaksanız bu tam tersi olmalı.

ahsap-dekorasyon-fikirleri ahsap-diy-fikirler ahsapdekorasyon

Comments

You Might Also Like