Keşfet

Fransa esintili Cafe Creme Brulee

08 Haziran 2015

Leziz tatlılar, dünya mutfağının en güzel örnekleri, ev yapımı makarnalar ve kruvasanlar… Hepsinin yanında bir de Fransız stili dekorasyonu ile Cafe Creme Brulee’yi çok seveceksiniz.

İstanbul’da popülerliği artan Bakery’lere, Florya’da bir yenisi ekleniyor. Patisserie & Bakery olarak geçen mekan, henüz açılalı 6 ay olmuş. İlk önce ferforje masa ve sandalyeleri ile sizi etkisi altına alıyor. Tam bir Fransız olan mekan, görüntüsüne yakışır bir şekilde lezzetli; makaron, kruvasan ve mekana ismini veren creme brulee tatlısı yapıyor.  Her biri enfes görünen kruvasanlarından istediğiniz çeşit bulmanız mümkün; sade, çikolatalı, bademli pek çok çeşidi menüsünde yer almanın yanında kruvasan ile harika kahvaltı sandviçleri hazırlıyorlar.

Cafe Creme Brulee, sadece tatlıları ile değil mutfakları ile de iddialı bir mekan. Dünya mutfağına ve ağırlıklı İtalyan mutfağına sahip menülerinde ev yapımı makarna, incecik hamurlu pizza ve sağlıklı salatalar mevcut. Konum olarak çok kolay bir lokasyon sahip Creme Brulee, Florya Caddesi üzerinde Floya Kahvesi’nin karşısında kalıyor.

İç dekorasyonun yer karoları, sevimli tabloları ve pastaneyi andıran tezgahları ile Paris’i İstanbul’a taşıyan mekan, üst katı ile kalabalık gruplar içinde özel hizmet sunuyor.


Adres: Florya Caddesi No:31 Şenlikköy/Florya

Telefon: 212 624 2418

Comments

You Might Also Like