Keşfet

Hayalimdeki Giyinme Odası

30 Kasım 2015

Moda, giyinmek ve şık görünmek derdine düştüğümüzde önemli bir detayı kaçırırız. Oda giyinme odaları… Bu aralar benimde aklıma girmişken size de ilham olacak giyinme odalarını paylaşmak istedim.

Siz de benim gibi modayı yakından takip ediyorsanız. Dolabımın halini tahmin edebiliyorsunuzdur. Hele bir de işiniz moda blogu yazmak ve stilinizi paylaşmaksa dolabın durumu daha da vahim hale geliyor. Tıkış tıkış kıyafetler, hiçbir kıyafeti bulamayışınız gibi sorunlar yaşayabiliyorsunuz. Bende artık vaktinin geldiğini düşünerek her kızın hayali olan giyinme odası konusunu gündeme aldım. Şuan güzel bir giyinme odası için ilham peşindeyim. Tam da bu noktada ilham aldığım giyinme dolap ve odalarını sizle paylaşmak istedim. Belki sizinde hayaliniz her kıyafetinizi görebileceğiniz. Ayakkabılarınızın mükemmel dizildiği bir giyinme odasıdır.

Araştırmaları mı yaparken önceliğim, hep kullanış, pratik diyazn ve stil görünen bir tasarım oldu. Değişik objelerin kullanıldığı fikirler ya da az yer kaplayacak dolap görünümleri özellikle favorim. En titiz olduğum konu aksesuar bölümleri… Üzerinde hala düşünüyorum. Nasıl bir dizaynda olsa…

Evin bir bölümünü giyinme odası yapma fikri hoş görünse de önemli bir karar. Odanın her bölümünü verimli kullanmak ve geniş bir alana sahip olmasını sağlamak gerekiyor. Bu yüzden raflı modeller her zaman daha kullanışlı olacak gibi düşünüyorum. Ayakkabılar içinde duvara yerleştirilecek borular ile renkli bir duvar yapabilirim. Hatta duvarı boyayarak birazda stil görünmesini sağlarım.

Siz ne dersiniz? Fikirlerinizi yorum olarak paylaşın, lütfen.

giyinme-odasi-fikirleri giyinme-odasi-modelleri-2014-6 kıyafet-odasi kiyafet-odasi-fikirleri

Görsel kaynak: Homify, Pinterest
Comments

You Might Also Like