Gez, Giyin

İstanbul’da Havuz Keyfi

07 Ekim 2014

İstanbul’da yaz sezonu havuz keyfi ile kapatıyoruz. İstanbulluların uğrak adresi olan Aqua Dolphin’in kapanış döneminde arkadaşımla sakin bir havuz keyfi yaptık. İki havuz ve bir çocuk havuzundan oluşan Dolphin’de büyük bir kaydırak alanı var. Yemek bölümlerinde her hizmeti sunan havuz İstanbul’da tatil yapamayanları biraz da olsa serinletir cinsten.

Havuz giderken stil görünmenizi yardımcı birkaç ipucu vermek istiyorum sizlere….

Ben havuz ve plajda en çok uzun gömlek ve kimono parçaları seviyorum. Her bikini ve mayo tasarımına uyum sağlayan bu parça yaz tatilleriniz de olmazsa olmazınız kesinlikle olmalı. Aynı zamanda shortlarda… Short modeli seçerken dikkat etmeniz gereken ufak bir nokta var. O da paça genişliği bu sezon yüksek belli ve minik shortlar moda olsa da siz moda kurbanı olmamak için bacak kalınlığınıza en uygun modeli seçmenizi tavsiye ediyorum. Bunu nasıl anlarım derseniz?  Denerken oturup baldırlarınızı ne kadar sıkıp sıkmadığını kontrol edebilirsiniz. Stil olmak vücudunuzu doğru tanımaktan geçer.

color-block-trendaqua-dolphin kimono-modeli (1) aqua-dolphin-havuz (5) kimono-modeli (2) kimono-modeli (3) aqua-dolphin-havuz (2) denim-short-modelleri

 

Üst/Body Party21

Short Dsquared

Sandalet/Sandals Flo

Kimono Beyoğlu İs Merkezi 

Güneş Gözlüğü/Sunglasses LCW

 

Comments

You Might Also Like