Keşfet

Kanyon’un en keyifli rotası Suvla Kanyon

30 Eylül 2016

Huzur, keyif ve lezzet arıyorsanız, size tek tavsiye edebileceğim mekan Suvla Kanyon olacaktır. İçeri girdiğiniz anda keyif ve lezzet size eş zamanlı eşlik ediyor.

suvlakanyon-glutensiz-pizza

Açılalı çok uzun zaman olmayan gizli saklı mekan Suvla Kanyon, eşsiz lezzetleri şaraplarla eşleştiriyor. Aslında bir şarap markası olan Suvla, Suvla Kanyon’u açarak lezzetseverleri iyi şarap içmeye davet ediyor.

suvla-kanyon-tadimmenusuKanyon alışveriş merkezinin teras katına açılan Suvla Kanyon’da şarap tadım menüleri, gastronomik menüsüyle her detayı ince ince düşünmüş. Şık dekorasyonu ile benim kalbimi çalan mekanın detaylarında mermer ve ahşap malzemeler kullanılmış. Açık mutfak uygulaması, iç dekorasyonunda kullanılan uzun masaları oldukça dikkat çekici…

Şarap tadım menülerinde 3 aynı renk şarap yer alıyor. Hafiften başlayarak gövdesi giderek artan tadım menülerinde; kırmızı, beyaz ve pembe renk şarapları mevcut.  Şarap içmeye yeni başlayan ya da kendi damak tadına uygun şarabı bulmak isteyenler için düşünülen tadım menülerinde kendi damak tadınıza en uygun şarabı bulmanız mümkün çok kolay.

Yemek konseptleri Basic Fine Food ; yalın, net ve lezzetin içecekle eşleşerek öne çıktığı bir konsept…  Böylelikle her damağa hitap edebiliyorlar. Ağırlıklı Ege bölgesinin lezzetleri öne çıkıyor ve şarabın yakın arkadaşları pizza ve makarnalar. Özellikle pizzaları adından söz ettirecek kadar lezzetli. 14 kromozomlu sarı buğday, karakılçık ve Akkunduz unlarından hazırlıyor. Kesinlikle glüten içermiyor. Dört peynirli üzümlü olan benim tercihim oldu. Genelde damağımı zorlamayı severim. Değişik tatlar hep ilgimi çeker. Bu eşleşmenin uyumuna hayran kaldım hatta bağımlısı olduğumu söyleyebilirim.

Pizza ve makarnanın yanı sıra şarap için peynir, kuru et tabağı, et, balık ve hamburger çeşitleri de menülerinde yer alıyor.


Adres: Kanyon /Levent

Telefon: 0212 353 5464

Comments

You Might Also Like