Keşfet

Kapı Karaköy’ü Keşfet!

28 Aralık 2017

Sizlere yeni keşfettiğim bir mekanı tanıştırmak istiyorum: Kapı Karaköy!

Sıra sıra mekanları ve eğlence hayatı ile Karaköy hepimiz için kaçış noktası. Gündüz ya da gece her zaman hareketli olan bu semt benim de en çok ziyaret ettiğim semtlerden, özellikle uygun fiyata eğlenmek istiyorsanız, tam da aradığınız mekanlar Karaköy’de diyebilirim. Birkaç senedir var olan ama benim yeni keşfettiğim Kapı Karaköy’de hem eğlenmek hem de bir şeyler atıştırmak için uğrayabileceğiniz mekanlar arasında yer alıyor.

Bir zindanı andıran taş duvarlı mekanın etrafında şövalye, kılıç ve parmaklık dekorlarına sahip. Sol tarafı dj kabini yer alırken tam karşında bar alanı konumlandırılmaş. Öğleden sonra ve akşam saatlerine kadar yemek hizmeti veriyor. Akşam saatlerinden sonra masalar kalkıyor ve eğlenceli bar konseptine dönüyor.

Kokteyl sevenler için Kapı Karaköy!

Özellikle kokteyl seven biriyseniz muhakkak buraya gelip benim favori kokteylim Panda’yı denemenizi tavsiye ediyorum. Mutfağı Dünya Mutfağı… Hızlı atıştırmalıklardan burgerlere ve et severler için zengin bir menüye sahip. Fiyatları da bu sıkalada bir mekan için gayet uygun Atıştırmalıklar 12-25 TL arası, Burgerler 25 TL’den başlıyor. Koktey çeşitleri de 35 TL’den başlayarak devam ediyor.

Eğlence konusuna gelecek olursak; cuma ve cumartesi günleri özel programlar yapılıyor. Dışarıya projeksiyon yansıtılıyor, dışarıya ateş yakılıyor. Dar ve uzun bir yapıda olduğu için açık mekan tadında eğleniliyor. Cumartesi günleri 90’lar, cuma günleri de farklı tarzlarda dj’leri ağırlıyorlar.

Kokteyl çeşitleri ile birlikte özel şarap kavları ve farklı bira çeşitleri mevcut, bu da her damak tadı için uygun mekanlar arasına girmesini sağlıyor. Mekan 12.00’den sonra kapılarını açıyor ve sabahın ilk ışıklarına kadar da kapatmıyor.


Adres: Kemankeş Karamustafa Paşa Mahallesi, Necatibey Cad. & Baş Cerrah Sokak No:4 Karaköy/İstanbul

Telefon: 212 292 5967

Comments

You Might Also Like