Keşfet

Karaköy’e Yeni Soluk Getiren Dentro Karaköy

06 Şubat 2017

Her ay yeni bir mekanla karşılaştığımız Karaköy’de yepyeni bir mekan kapılarını açtı. Deep House müzikleri, eşsiz lezzetteki mutfağı ile Dentro sizi bekliyor.

Karaköy hepimizin ya bir kahve içmeye, ya kahvaltı etmeye, ya da arkadaş sohbeti eşliğinde bir biraya ne biliyim, değişik lezzetler için gittiği semtlerden…

Dünya Muftağı Dentro Karaköy’de!

Herkesin bu kadar tercihiyken yeni konseptler Karaköy sokaklarında yerini bir bir alıyor. Bunlardan en yenisi Dentro Karaköy, Serçe Sokak’ta kapılarını açan 3 katlı mekan eski bir lord sarayı gibi dekore edilmiş. Zırh detaylı dekoruna tuğla duvarlar ve ahşap masalar eşlik ediyor. Belli saatten sonra bar konseptine geçen Dentro’da dikkat çeken uzun bar masaları oluyor.

Günün her saati hizmet kalitesi sunma hedefi olan mekanın yaz ayı için en üst katında bir teras alanı yer alıyor. Orta katında VIP alanı da bulunuyor. Yemek menülerinde iddialı bir çıkış yapan Dentro’da dünya mutfağı hakim. Lezzetseverler için menülerinde enfes pizza ve makarnalar yer alıyor.

Dentro mutfağı oldukça güçlü bir menüye sahip, gurme damaklara hitap eden mekanda salata sosları, makarna pişirme teknikleri, İtalyan usulü pizza çeşitleri yer alıyor. Etseverlere de hitap etmek isteyen mekanda burger ve et yemekleri de yer alıyor.

Karaköy’ün Eğlence ve Kokteyl Bar Mekanı Dentro…

kokteyl bar dentro‘’İyi yemek, iyi kokteyl ve iyi müzik’’ mottosu ile yola çıkan Dentro Karaköy, mevsime uygun gerçek meyve özleri ile kokteyller yapıyor. İtalyan mutfağı ağırlıklı olan Dentro’da şarap kavıda ilerleyen zamanlarda menüsünde öne çıkacak. Ekşi ya da tatlı her damağa hitap kokteyllerine tabi ki iyi müzik eşlik ediyor. Yabancı soundlu Houe müzik hakimiyetinde olan mekanda hafta sonları özel DJ performansları yer alıyor. Öne çıkanlar ise Deep House ve Electro House türleri.

Karaköy’ün belki de en ihtiyaç duyduğu konsept bence buydu ve Karaköy aradığı konsept mekanı buldu. Akşam saatleri müziğin sesinin yükseldiği Dentro, sabah saatlerine kadar hizmet veriyor. Yaz ayında müzik teras katına taşınacak. Henüz açılışını yapmadan merak edilen mekanlar listesinde şimdiden yerini aldı.


Adres: Müeyyedzade, Serçe Sk., Beyoğlu/İstanbul

Telefon: (0212) 252 05 85

 

Comments

You Might Also Like