Giyin

Kasket Şapka Kombini

25 Aralık 2017
senenin-modatrendi-kasket

Senenin modası kasket şapkalarınızı nasıl kombinleyeceğinizi bilemiyorsanız bu yazım size ilham getirsin.

Her sene yepyeni trendler ve yepyeni akımlar moda oluyor. Bu sezonda fazlaca gördüğümüz trendi parçalar; kürk detaylı parçalar, pul, payet kumaşlar, kırmızı renk, çorap çizmeler, bel çantaları, ressam bereleri ve kasket şapkalar… Evet hanım bu listeyi bir yere not alın! Çünkü her mağazada fazlaca bu tarz parçalar göreceksiniz.

Gelelim nasıl kobinleyeceğinize özellikle artık başımızdan eksik etmediğimiz bir şapka modası var hatta gece kulüplerinde bile kafamızdan çıkarmıyoruz. Ben de oldukça seviyorum, şapkaları. Saçlarınız kötü olduğunda tam bir kurtarıcı parça oluyor. Ama dikkatli kobinlemek gerekiyor. Öncelikle stilinizin şık mı, spor mu olacağına karar vermeniz önemli. her zaman büyük bir sorundur aksesuara göre mi giyinilmeli yoksa kıyafete göre?

Bu sorunun cevabı sizde saklı. Her kombinin bir yıldız parçası vardır. Bunu bazen istemeden yaparsınız ve bir parça seçip tüm kombinin onu üzerine şekillendirirsiniz. Burada yıldız parçanız şapkanızsa onu gölgede bırakmamanız ve taktığınız şapka modeline uygun bir stil tercih etmeniz gerekli. Kasket şapkam için ben spor-şık bir kobinle şapkamı eşleştirdim. Omuzları açık bir parça tercih ettim. Bunun nedeni; gövdemi daha uzun göstermek istemem. Sizinde boy bölgeniz kısaysa kombinlerinizde teninizi gösterecek dekolteli parçalar tercih edebilirsiniz. Böylece o bölgenizi olduğundan uzun gösterebilirsiniz.

kasket-sapka-kombini kasket-modasi-rookiezeynep-ceylan-sapka-trendi

Fotoğraf: Emrah Sevim

 

 

Üst – Top : Tommy Hilfiger

Pantalon – Pants : Koton

Güneş Gözlüğü – Sunglasses : Koton

Şapka – Hat: Aznavur Pasajı Taksim

Küpe – Earcuff : Mango

Çanta – Bag : İnci Deri

Yüzük – Ring H&m

Comments

You Might Also Like