Giyin

Kırmızı Desenli Elbise

24 Temmuz 2019

Yaz aylarında sıcaktan bunalan bedeninize tiril tiril elbiseler eşlik etsin.

Gerçekten bir kurtarıcı olan elbiselerin dolaptaki yeri büyük. Bu yüzden doğru seçimi yapmak ve uygun yan ürünlerle kombinlemek en doğrusu.

Sıcaklarla başa çıkmak zor! Tek çözüm bedenin daha rahat edeceği kıyafetler tercih etmek. Kendimize bu kıyafetler nedir diye sayacak olursak ilk sırayı elbiseler alır. Zamansız, rahat ve şık gösterme özelliğine sahip elbiseleri yaz aylarında doğru kesimlerde tercih ederek. Beden kusurlarınızı örtelebilirsiniz. Büyük kalça ya da göbekli bir vücut yapınız varsa A kesim kalıplar tercih etmek kusurlarınızda kapatıcı özelik taşır.

Tıpkı benim tercih ettiğim Mango çiçek desenli kırmızı elbise gibi.

Sade kesim ama bir bölümünde öne çıkarıcı bir detay olan kalıpları tercih ederek, trendi yakalaya da bilirsiniz. Elbise gibi tek parça kıyafetlerde tercih ettiğiniz aksesuarlarda önemli teniniz bol görünen yerlerinde aksesuar kullanmaya dikkat edin. Omuzun fazla açıksa saçınızı toplayarak küpe ile tamamlayabilirsiniz. Gögüs dekoltesi veriyorsanız dikkatleri farklı bir yere çekmek için kolye tercih edebilirsiniz. Etek boyunuz diz hizasında olursa bedeninizi kesecek ayakkabılar tercih etmeyin. Bu tip boylarda ne kadar teniniz görünürse o kadar uzun gözükürsünüz.

Eğer omuzlarınız genişse straplez kesimleri de dolabınıza eklemenizi tavsiye ederim.

Elbise – Dres: Mango

Sandalet – Shoes: Mudo

Çanta – Bag: Deriden

Gözlük – Sunglasses Koton

Comments

You Might Also Like