Giyin

Milano Moda Haftası – Valentino Yaz Koleksiyonu

06 Ekim 2015

2016 Bahar modası, Moda haftaları ile görücüye çıktı. Bu sezonda yine hayranlık uyandıran tasarımlar bir bir aklımıza kazıldı. Gelecek sezon için şimdiden ilham almanız ve liste çıkarmanız. Alışveriş rotanızı çizmenizde çok fayda sağlayacak. Hızlı moda sektörü, romantik Kızılderili’yi şimdiden aklına kazıdı.

Kış, gelmeden önümüzdeki bahar koleksiyonları, moda haftaları ile görüceye çıktı. Bu yaz, Valentino kreatif direktörlerinin aklı; Kızılderili ve Zürare kadınlar gibi etnik kimlikli doğa insanlarına takılıyor. Anlayacağınız 2016 yaz modasında da Kızılderili tüllerinden, azteks desenlerinden vazgeçmiyoruz. Moda evinin DNA’sına kazınan romantizm, bu koleksiyon ile biraz aykırılaşıyor. Danteller yine koleksiyonun etrafında geziniyor ama başrol deri şeritler ve zımbaların.

Bu koleksiyon dikkat çeken bir detayda karışık teknik kumaşların bir araya gelerek match edilmesi. Karıştır, giy… Valentino bahar koleksiyonda kumaşlarla takas ediliyor. Deneysel modayı her zaman seven ben. Bu detayları hayranlıkla izliyor ve yine önünde saygıyla eğiliyorum.

valentinospring16-3valentinospring16-7 valentinospring16-1 valentinospring16 valentino-spring16-shoes valentino-spring16-bag-collectionvalentino-spring16-2valentinospring-16-7

VALENTINO SPRING 2016

Comments

You Might Also Like