Keşfet

MOC İstanbul, Suada’da açıldı!

16 Haziran 2015

Nişantaşı’nın gözde 3.dalga, butik kahvecisi Moc İstanbul, Suada’da açıldı. Lezzetli kahvelerinin tadı herkesin damağında kalan kahve kokan mekan, bu sefer Boğaz’ın tam ortasında deneysel oluyor…

Sam Çeviköz’ün uzun yıllar emek verdiği kahvecilik, Moc İstanbul ile daha da gelişerek büyüdü. Hem bir eğitmen hem de bir barista olan Sam, bu işi aşkla yapıyor ve Moc İstanbul’u aşkla büyütüyor. Nişantaşı’nda mahalle kahvecisi olduktan sonra diğer mahallelerle tanışmak isteyen Moc, kahve içmek isteyen herkese ulaşmak istiyor. Yaz aylarında sıcaklarda serinlemek için ikinci şubesi ile bu startı Suada’da aldı. Küçük beyaz masalarla, rahat bir hamakla süslü Moc Suada, Nişantaşı’ndan oldukça farklı bir menüye sahip. Kahve bilgisini kokteyller üzerinde konuşturan Sam’in ekibinde yer alan Uğur Süpçeler ve Ömer Özgel, Suada için uzun bir çalışmanın ardından kahve ile alkollün birleşiminden oluşan içimi lezzetli Moc Kahve Kokteylleri yaratmış.

Martini bardaklarında servisleri ile kalbimizi çalan Moc Suada, kokteylleri de kokteylseverlerin damak tatlarına uyacak titizlikle hazırlanmış. Türk kahveli, espressolu kahvelerin alkol içeriklerinde viski ve votka bulunuyor.

*Kahve ve kokteyl seven biriyseniz bu yazımı da çok seveceksin.


Adres: Suada (eski Galatasaray Adası) Kuruçeşme/İst

Comments

You Might Also Like