Giyin

Moda Haftası’nda ne giyilir?

07 Mart 2016

İstanbul Moda Haftası MBFWI için sayılı günler… 14-19 Mart tarihinde Zorlu Center Meydan Katı’nda gerçekleşecek olan ve takvimi şuan için sır gibi saklanan bu özel haftaya katılacaklar için stil önerisi ise burada…

İstanbul’un moda haftası MBFWI16 tarihi açıklandı. Harıl harıl koleksiyon hazırlayan genç ve önemli tasarımcılar bu sene yeni bir alanda koleksiyonlarını görücüye çıkarıyor. Yeni lokasyonu Zorlu Center’ın açık olanı olan moda haftasının yeni yeri, bakalım nasıl eleştiriler ya da övgüler alacak. Ama onun öncesi ben bu moda haftasına katılacaklar için stil önerisi vermek istiyorum.

Herkesin bildiği bir gerçek var ki artık moda haftaları demek moda fotoğrafı demek. Tabi bütün boggerların amacı da o karelerde yer almak… Eskiden stilin konuştuğu moda fotoğrafları herkesin bildiği street style trendi, şimdilerde reklam kokuyor. Ünlü insanların ya da tanıdıklarının fotoğraflarını çeken sözüm ona pr yapmaya çalışan moda fotoğrafçıları ile sektör doldu taştı. Bence moda fotoğrafçılığı yapan birinin iyi bir moda ve trend takipçisi olması gerekir. Bu ülkede moda bilen ve stil giyinen sayılı bloggerlar olduğu için fotoğrafları güzel yapan lensler ve detaylar oluyor. Bütün de çok kötü bir stil,  street style fotoğraflarında aksesuar yada detay kareleri şeklinde yer alabiliyor.

Zamansız Stil Her Zaman Modadır

Moda haftasına katılacaklara önerim. Minimal şıklıkta olan parçaları tercih etmeleri. Zamansız parçalar, sizi her daim şık gösterir. Stilinize tarz katmak için tavsiyem şapka ve aksesuar kullanmanız.

mbfwi-2016-moda-haftasi (3) koton-yelek-modelleri mbfwi-2016-moda-haftasi (1) sokak-stili-yelek-modasi karakoy-stili mbfwi-2016-moda-haftasi (2)

Kazak / Sweaters Topshop

Jean & Yelek / Jean & Waistcoat Koton

Çanta / Bag Mango

Şapka / Hat Local Butic

Bot / Boot İnci 

Kaban / Coat Batik 

Comments

You Might Also Like