Giyin, Keşfet

Moda ve Sanat

29 Kasım 2014

Moda, sanatın bir parçası! İşte bu yüzden bu mesleğe aşığım ve hiç tükenmeden bakıp, izleyip tasarlıyorum. Eğer bir tasarımcı olmak istiyorsanız. Bu işin ilham bölümü çok önemli, kimi moda eğitimi alanlar bunun ne demek olduğunu anlamıyor. İlham aslında baktığınız her şeyde vardır. Moda tasarım ve güzel sanatlar okuyorsanız. gezip, görüp çok şey keşfetmeniz gerekiyor. Çünkü ancak ilhamı bu şekilde bulabilirsiniz.
Bende ilham almak için çok fazla mekan keşfetmeye çalışıyorum. Bu keşiflerimden biri de Muse Kolektif Dükkan, Gayrettepe’nin ara sokaklarına saklanmış mekan bir galeri, özel ürünlerin satıldığı bir dükkan ve bir kahveci… İyi kahve içip, sanat eserlerine bakarak ilham alıp keyifli bir gün geçirebileceğiniz çok yönlü mekanın harika bir kütüphanesi de var. Petra Coffee’nin içinde yer aldığı burayı en kısa zamanda keşfetmenizi tavsiye ederim.

istanbulda-sergi kolektif-dukkan-gayrettepe (1) kolektif-dukkan-gayrettepe (4) kolektif-dukkan-gayrettepe (5) petra-coffee kolektif-dukkan-gayrettepe (7) kolektif-dukkan-gayrettepe (6)

Kazak/Sweaters H&M

Jean Mango

Spor Ayakkabı/Sneakers New Blance

Ceket/Leather Jacket Limon Company

Şapka/Hat Rookieaccessory

Comments

You Might Also Like