Tanış

Momiji Sevgiyi Yay

28 Aralık 2014

Bir parça mutluluk için tek gereken şey sevgidir. Bir şeye severek bağladıysanız. Siz, artık yarım değilsinizdir. Şimdi bundan neden bahsediyor bu kız diyebilirsiniz. Aslında neden çok fazla nedeni var, çünkü herkesin sevgiye ihtiyacı var.

“Sevgiyi Yay” slogunu ile paylaşılan Momiji bebeklerin fotoğrafları her zaman gören gözleri bir parça mutlu etmeye yetiyor. Keza ben her baktığımda yüzümde gülümseme oluşuyor. Küçük şeylerden mutlu olmayı unuttuğumuz yeni yüzyılda siz de kendinizi mutlu edecek bir şeyler bulun, yapın ne biliyim edinin. Bu şeyin işlevselliğine bakmadan onu sevin ve kucaklayın.
Momiji bebekler belki ilk bakıldığında oyuncak gibi durabilir. Ama oyuncaktan çok öte bir felsefe ile üretiliyorlar. Karşındakini “mutlu et” felsefesi ile tamamen el yapımı olan bu bebekler, sınırlı adetler ile üretiliyor ve her zaman onlara ulaşmak kolay değil. Bir de bağımlılık yaratma etkisine sahipler. Bu bebeklerden bir tane aldıysanız. Onun bir tane ile kalacağını asla düşünmeyin. Yanına sayısını unutacağınız kadar daha da fazla bebek ekleyeceksiniz.  Momiji koleksiyonerleri oldukça fazla… Her ay Instagram aracılığıyla fotoğraflar paylaşıp, herkese sevgi yayıyorlar. Koleksiyonerler yanlarından hiç momijilerini ayırmıyor. Bende momiji koleksiyoneri olarak muhakkak yanımda bir tanesini bulunduruyorum. Şuan size onları anlatırken karşımda Giddyup ve Cuddle Love Bug var.

Momiji bebekleri koleksiyon yapabildiğiniz gibi sevdiklerinize hediye de edebiliyorsunuz. Alt kısmında bulunan not kağıdına mesajınızı yazarak sevdiklerinizi mutlu edebilirsiniz.


*Momiji bebeklere sahip olmak isteyenler için; Bywonderland ve Buildig’lerden satın alabilirler. Önümüz yılbaşıyken hediye düşünenlere duyurulur.

Comments

You Might Also Like