Giyin

New York Moda Haftası – GIVENCHY 2016 Bahar

22 Ekim 2015

New York Moda Haftası’nın yıldızlarından Ricardo Tisci, Givenchy için yine dehasını konuşturuyor. Bu sefer marka için yatak odasının en özel parçaları gecelik ve çamaşırlardan ilham alıyor. Bu en mahrem yer, kıyafetlerde asi ama son derece zarif olarak yansıyor.

Yine yapacağını yapıyor ve kendine hayran olmamızı sağlıyor Ricardo Tisci. Modaya bakış açısı hep romantik bir fetiş gibi… Dişilik ve seks kokuyor. Koleksiyonların merkezinde seksi kadınlar rol model olunca onlara biraz sıradışı, mizaç katıyor.

Bu bahar için aklı yatak odasında Givenchy’nin herkes için mahrem olan bu bölgeye anlatırken bile inceliğinden bir şey kaybettirmiyor. Saten dokusu vücuttan kayar gibi dantel güpür detaylar ise naif ve kırılgan… Modeller içlerinde bu kıyafetlerle yataktan yeni çıkmış ve son derece seksiler. Siyah ve beyazın eşsiz uyumu şık takımlar ve dantel, drapeli kıyafetlerde buluşuyor. Atmosferi değiştirmek için koleksiyonun aralarına eklediği dövmeyi andıran takı ve yüz maske sanatı bizi yine büyülüyor. Her parça ile kusursuz.

givenchygivenchy-spring16-shoes1 givenchy1 givenchyspring16-4 givenchy-beauty-spring16givenchy-spring-shoes1 givenchyspring16-3 givenchyspring16-2

GIVENCHY SPRING 2016

Comments

You Might Also Like