Giyin, Keşfet

Omuz Dekoltesi

22 Ağustos 2016

İstanbul’un en otantik semti Sultanahmet’te yakın zamanda keşfettiğim ve kahvaltı aşkımla uyumlu Saade Kahvaltı için arkadaşımla buluştuk. Tadı hala damağımda olan bu kahvaltı mekanı en iyi kahvaltı mekanları yazımda yer aldı. Merak edenler için Saade Kahvaltı’ya tıklayabilir.

Sultanahmet o kadar güzel bir semt ki her geldiğimizde ara sokaklara dalıp kaybolmadan edemiyoruz. Tabi fotoğraf makinasız da çıkmıyoruz. Çünkü her yer fotoğraf çekmek için yaratılmış. Kahvaltımız sonrası Sultanahmet’ten başlayıp Eminönü’ne kadar keyifli bir yürüyüş yapıyoruz. Ardından da bir vapur sefası… Eminönü Kadıköy vapur hattı ile karşıya geçerek, mis gibi deniz kokusu almak harika… Size de tavsiye ederim.

Bu gezimde stilimi rahat ama şıklıktan ödün vermeden kombinledim. Son zamanlarda yükselen trendi model haline gelen omuzu açık kısa bluzlar sizi şık ama rahat gösterecek. Özellikle omuzlarınız genişse kesinlikle dolabınızda birden fazla farklı modelini ekleyin derim. Ben bugün jean ile kombinlemeyi tercih ettim ama siyah bir etek, kısa jean ya da renkli bir sortta oldukça güzel duracaktır.

arasta-bazaar-sultanahmet-istanbul (3) dusuk-omuz-bluz (3) saadekahvalti-sultanahmet saadekahvalti-kahve sultanahmet-rookieicon (1) istanbul-galata dusuk-omuz-bluz (2) dusuk-omuz-bluz (1)istanbull-manzarasi arasta-bazaar-sultanahmet-istanbul (4) sultanahmet-rookieicon (2) istanbulvapur zeynep-ceylan

Bluz / Blouse Miso

Jean Zara

Çanta / Bag Koton

Ayakkabı / Shoes Desa

Comments

You Might Also Like