Giyin

Triko Elbise Modası

27 Ocak 2016

Nihayet soğuklar şehri terk ediyor. Bu havalarda hem içimiz ısıtacak hem de bizi stil gösterecek moda trendleri de ortaya çıkıyor. Triko elbiseler son zamanlarda kış modasını ele geçirdi, diyebiliriz. Neden mi?

Tek parça oluşu yoğun iş hayatımızda kurtarıcı oluyor. Bir toplantıya giderken altına topuklu ayakkabı ile şıklaşan bu elbiseler, spor ayakkabı ve botlarla maskülenleşiyor. Bir de stil bir hava katmak istiyorsak o zaman devreye parka montları eklemekte fayda var. Bahar aylarının ve kışın hafif havaların dostu parkalarda benim tercihim asker yeşili tonları her renkle kombinlemesi rahat ve son derece cool bir hava sergiliyor. Triko elbiselerde moda ise yaka ve omuz yerlerinde dekolteler son zamanlarda omuz açık modeller favori. Benim favorim ise çabasız ve hiçbir zaman modası geçemeyecek formalar. Geleceğe yatırım yapmanız dolabınızı kalabalıklaştırmaz.

rookieicon-zeynepceylan triko-dress bere-modası triko-elbise parka-modası-mango mango-cant triko-elbise-modasi (1) hotic-bot parka-mont-modasi

Elbise/Dress Local Bazaar

Parka/Coat & Çanta/Bag Mango

Kemer/Belt Network

Bere/Hat Topshop

Bot/Boot Hotiç

Comments

You Might Also Like