Keşfet

Yeniköy’de Tatlı Bi’ Balıkçı

05 Temmuz 2018

Yaz geldi, masalar, sandalyeler dışarı taşındı. Keyifli akşamların zamanı geldi. Bu zamanları daha keyifli hale getirmeniz için lezzet avıma kaldığım yerden devam ederek soluğu Yeniköy’de alıyorum ve sizler için Kavak Balıkçısı’nın lezzetlerini keşfe çıkıyorum.

Şimdi bize şarkılar ile dostlar eşlik edecek. Yanına da mezemiz, rakımız bir de olmazsa olmazımız sohbet olacak. Bu keyfi yaşamanız için ben de sizler için keşfe çıktım. İstanbul’un en güzel semtlerinden biri olan Yeniköy’de şemsiyelerle süslü sokakta yer alan Kavak Balıkçısı’na gittim. Burası rengarenk dekoruyla sizi kesin ve kesin etkisi altına alacak. Ardından masanıza bi’ küçük rakınızı  söyleyeceksiniz. Yanına nefis mi nefis tereyağında karidesinizi etrafını o vazgeçilmez mezelerinizle süsleyeceksiniz. Kadehleri şarkılara kaldıracaksınız.

Her suçu Zeki Müren’e, Müzzeyyen Senar’a atacaksınız. Bu şarkıları yapmasaydı bu kadar üzülmeyecektik diyeceksiniz. Yine en büyük sırdaşınız bi duble rakınız olacak.

Kavak Balıkçısı’da sizin bu dertlerinizi canlı müziği ile nefis mezeleri ile unutturmaya çalışacak. Her hafta sonu cuma ve cumartesi günleri canlı müzik etkinlikleri ile fiyat performansı kalitesine göre gayet iyi olan bu mekanda aç kalmayacağınız gibi keyifli saatler geçirebileceksiniz. Mekanın her yeri Alaçatı’yı özlettirdi bana örtüleri ve mavi beyaz renkleri ile nefis dekore edilmiş. Dış alanı ve iç bölümünde 2 katı bulunan mekanda canlı müzik etkinlikleri 2.katta gerçekleşmektedir. İsteyenler için fix menü seçeneği de sunan mekanın balık grubu başarılı, mezeleri orta skalada ama lezzetli.


Adres:  Yeniköy Mahallesi, Köybaşı Cd. 161/1,  Yeniköy- Sarıyer/Sarıyer/İstanbul

Telefon: (0212) 223 67 01

 

Comments

You Might Also Like