Giyin

Yılbaşı Kombini

29 Aralık 2014

Şık ve sevimli olmak istiyorsanız, ihtiyacınız fırfırlı bir parça. Bu yıl, Yılbaşı günü şık bir davete eğlence katmak için bu stil bir kombin yapabilirsiniz.

Yeni yıla sayılı güler kalmışken aklımızda hep aynı soru oluşur. Yılbaşı gecesi ne giyineceğim? Bende sizlere ilham vermek için aralara yılbaşı günü giyilebilecek kıyafet kombinleri yapmaya devam ediyorum.

Yılbaşında nasıl bir kombin yapılır?

Sorunuza en güzel cevap, içinde rahat ettiğiniz şık ve zamansız parçalar diyerek cevaplayabiliriz. Bu zamansız tasarımların arasında yer alan kadife kumaş,  özel günlerinde vazgeçilmezlerindendir. Kış aylarında podyumu ele geçiren kadife parçaları çok iyi seçmek gerekir. Neden derseniz bu güzeller güzelinin bir handikabı vardır. O da sizi olduğunuzdan bir beden kilolu göstermesidir. O yüzden radikal renklerden kaçınarak sade kalıplı parçaları giyinmenizi tavsiye ederim. Benim gibi nokta atışı yaparak  nötr renklerle tek parçada kombinleyebilirsiniz. Yılbaşı gecesi fırfırlı etek tercih ederseniz, hiç oturmadan bütün gece dans ederek geceyi tamamlayabilirsiniz.

yilbasi-stili (4) yilbasi-stili (2) yilbasi-stili (6) yilbasi-stili (7) yilbasi-stili (3) yilbasi-stili (5) yilbasi-stili (8)

 

Kazak/Sweater LTB

Etek/Skirt Topshop

Topuklu/Stiletto Buttigo for Özgür Masur

Küpe/Earing Taja

Comments

You Might Also Like